BAKLAN HALK EĞİTİM MERKEZİ ULUSLAR ARASI ARENADA!

Baklan Kaymakamımız Sayın Mustafa TÜRKCAN sporun ve sporcunun her zaman yanında ve destekçisi olacağını belirtmesiyle, spor alanları ile kapalı spor salonu yapılması çalışmalarının hız kazanması spor severleri heyecanlandırdı.


Baklan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün (Alim YEŞİLTAŞ Antrenörlüğünde ) açmış olduğu Beyaz Kuşak ve Sarı Kuşak KARATE Kurslarına katılan öğrencilerimizden; Denizli İl çapında yapılan (yaş ve kiloya göre) karate turnuvalarında 1.lik Özge İMER (Altın Madalya) ile 3.lük (Bronz Madalya) Hüseyin İMER yine 3. lük Ziya ÇAKAR(Bronz madalya) ile Baklan ilçemize üç madalya kazandırdılar.

20. Uluslararası Pamukkale Karate Turnuvasından 2 Madalya kazanıldı. Pamukkale Uluslar arası yapılan KARATE turnuvalarında yine Baklan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün açmış olduğu KARATE Sarı Kuşak Öğrencilerimiz den Hayrunisa ÇAKIN Bronz Madalya ve Zeynep BEŞPARMAKKAYA Bronz Madalya alarak Baklan ilçemizin ve Baklan Milli Eğitim Teşkilatımızın gururu oldular.

Halk Eğitim Müdürümüz Erdal KARATEKE'ye Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü Yönetim Kurulunca Baklan Cumhuriyet Ortaokulunda düzenlenen tören ile Karate sporunun tanıtımının yapılmasının ardından; KARATE -DO Sporunun kalkınmasında göstermiş olduğu üstün gayretten dolayı teşekkür ve başarı dileklerini belirten plaket Bağbaşı Zeytinköyspor Kulübü yönetim kurulu başkanınca takdim edildi.

Cumhuriyet ortaokulu Müdür V. Ayhan KESKİN ile Karateyi okul takımı haline getirerek işbirliği ile baklan ilçemizi ülkemizde ve uluslar arası arenada temsil etmek için çalışmalarımız daha da arttırılarak ve sporun her çeşitine hitap ederek devam edeceğiz. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erdal KARATEKE tüm velilerimizden öğrencilerini Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılacak olan Karate, Futbol, Voleybol, Basketbol, Satranç gibi kurslara mutlaka yazdırmaları ve başarılarımıza ortak olmalarını istiyorum dedi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erdal KARATEKE ve Müdür Yardımcımız Mehmet Emin ATMACA öğrencilerimize sağlıklı, sıhhatli, huzurlu başarılı bir yaşam diledi.