EKONOMİ BAKANIMIZ BAKLAN'DA!


Denizlimizin yetiştirdiği medarı iftiharı, başarılı, nadide insan; Denizli Millet Vekili, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ Beyefendi Baklan ilçesine Resmi Ziyaretini gerçekleştirdi.

Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ, Denizli Valimiz Sayın Abdulkadir DEMİR, Denizli Millet Vekilleri; Sayın Nurcan DALBUDAK, Sayın Mehmet YÜKSEL, Sayın Bilal UÇAR, Denizli Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN ve Birçok bürokrat ile birlikte Baklan İlçemize gelen Denizlili bakanımız, Baklan Kaymakamı Sayın Mustafa TÜRKCAN Beyefendi ile birlikte tüm kurum, kuruluşlarımızın amirleri, müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve kalabalık halk kitlesi tarafından karşılandı. Çevre ilçelerden gelen misafirlere ve Baklan halkının bulunduğu topluluğa hitap eden; Sayın Ekonomi Bakanımız Nihat ZEYBEKCİ, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Baklan'lı kardeşlerine gönderdiği selamlarını ileterek konuşmasına başladı. Baklanın ihya edileceğini, Denizlide ne varsa Baklan'da da o olacak, Denizli merkezde insanımızın imkanları ne ise Baklan'da da o olacak, Baklan; en büyük yatırımlarını büyük şehir statüsünden faydalanarak görecektir. Denizli büyük şehir belediyesi , sizler için içme suyu sorununu çözmüştür. Bundan sonrada her türlü yatırım yapılacaktır. dedi. Bundan sonraki yapacağı ziyaretlerde en önce Baklan İlçesine geleceğini ve baklanlı kardeşleriyle daha çok buluşmak istediğini belirtti.

Baklan halkına yaptığı hitaptan sonra Baklan Belediyesine ziyaret gerçekleştirdi. Akabinde kaymakamlık makamına geçti. Baklan Kaymakamımız Sayın Mustafa TÜRKCAN; Baklan ile ilgili, Bakan'a brifing verdi. Daha sonra daire amirleri, Köy ve mahalle Muhtarları ile birlikte toplantı yaparak sorunların giderilmesi ve ihtiyaçların tespiti ile ilgili çalışmalar yaptı. Yine Yoğun sevgi gösterileriyle Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ uğurlandı.