Mehmet ODUNCU

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

15.10.1990

12.08.1991

Ahmet ALTIPARMAK

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

31.08.1991

20.08.1992

Musa IŞIN

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

07.01.1994

07.09.1995

Şaban ACAR

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

19.12.1995

25.08.1998

Orhan ÇİFTÇİ

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

13.01.2000

10.10.2001

Hüdayar Mete BUHARA

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

01.03.2002

27.09.2002

Cenk Hakan KARADUMAN

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

17.03.2004

10.10.2005

İbrahim ÖZKAN

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

19.03.2007

20.08.2009

Tekin DÜNDAR

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

09.04.2010

21.05.2010

Yusuf İZCİ

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

06.07.2010

29.10.2010

Mehmet Zahid DOĞU

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

01.11.2010

21.02.2011

Hasan DÖNMEZ

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

21.02.2011

13.08.2013

Mustafa TÜRKCAN

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

26.08.2013

22.09.2014

İlker EKER

Göreve Başlayış

Görevden Ayrılış

10.12.2014

15.07.2015