KARATE'CİLERİMİZ DENİZLİ ŞAMPİYONU.

Baklan Kaymakamımız Sayın Mustafa TÜRKCAN'ın spora ve sporcuya verdikleri desteğin semeresi alınmaya başladı. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Karate Kursuna katılan öğrenciler, Denizli il çapında yapılan turnuvalarda Özge İMER; Kızlar arasında yapılan şampiyonada tüm rakiplerini geçerek, Baklanımıza şampiyonluk hediye etti. Erkeklerde Hüseyin İMER kursiyerimiz bütün rakiplerini geçerek şampiyonada Denizli 1.ligini alarak erkekler şampiyonu oldu , Ziya ÇAKAR kursiyerimiz ise 3.lük aldı. Üç sporcumuzla katılmış olduğumuz şampiyonada iki 1.lik bir tane 3.lük alarak %100 başarı sağladık.

Baklan Kaymakamımız Mustafa TÜRKCAN tüm spor dallarında da aynı başarının sağlanacağına inandığını, her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağını söyledi. Bundan sonraki kurslarda da Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erdal KARATEKE ve Yardımcısı Mehmet Emin ATMACA'ya güvendiğini başarılarının devamının geleceğine inandığını belirtti. Karate Antrenörü Alim YEŞİLTAŞ'a sporcularımıza verdiği emekleri için teşekkür etti.

Sayın Kaymakamımız Mustafa TÜRKCAN; Başarılı olan öğrencilerimize başarı belgesi vererek; Bundan sonrada : Baklandaki sporcuların daha sağlıklı ortamlarda spor yapabilmelerini sağlamak için çalıştıklarını kapalı spor salonu için girişimlerinin sonuç vereceğini, sağlıklı bir yaşam için spor yapmanın elzem olduğunu okullarımıza ve ilçemize tesisler kurulacağını, Karate sporu için ihtiyaç olan Tatemi nin temin yoluna gidileceğini belirterek, öğrencilere sağlık ,sıhhat ve başarılar diledi.